BİZ KİMİZ?

DÜNYANIN ÖNDE GELEN MEKANSAL VERİ PLATFORMUYLA TANIŞIN

En değerli varlığınızı parmaklarınızın ucunda tasarlamak, inşa etmek, tanıtmak ve yönetmek için mekânlarınızı M konsept ile çevrimiçi hale getirin.

 

YARATICI FIKIRLER

Markanızın dijital platformdaki izdüşümü, markanızın kimliğini ortaya koyan bir tasarımdır. Kreatif hizmetler, yeni nesil tasarımların markanızı güçlendirmek adına yaptığı tüm yaratıcı, özgün çalışmaları kapsar. Profesyonel M konsept ekibinden aldığınız hizmet sizi rakiplerinizden ayırarak, üst sıralara taşıyacaktır.

Markanız üzerinden sizi yansıtacak olan kreatif çalışmalar sektörde yer edinmeniz açısından büyük önem taşımaktadır. Dört biryanın reklam kampanyaları, söylemler, sloganlar ile çevrili olduğu bir dönemde ses getiren olmak için farklılaşmak gerekiyor. Yaptığınız iş ile önde olmak istiyorsanız M Konsept ile iletişime geçebilirsiniz.

 

GÖRSEL TASARIM

Markanızı en iyi şekilde konumlandırmak, rakiplerinizden farklı ve ilgi çekici görsellerle dijital platformlarda markanızı güçlendirmek, bilinirliğinizi arttırmanıza ve takipçilerinizin ilgisini sürekli olarak canlı tutmanıza yardımcı olacaktır.

Günümüzde konumlandırma önemli olduğu kadar bu konumlandırmayı tasarıma dökmek de aynı derecede önemlidir. M Konsept, belirlenen stratejiye uygun tasarımlar hazırlar ve bu tasarımları uygulamaya döker. Görsel iletişim verilmek istenen mesajın hedef kitleye ulaşmasında en etkili yollardan biri olduğundan, hazırlanan tasarımlar, söylenmek isteneni daha da kuvvetlendirir sonuçta  ortaya  yerinde ve  etkili bir iletişim çıkar.

Görsel iletişim alanında yeni teknolojileri takip eden M Konsept size Matterport sanal ikiz, DJI Drone Tekonolojisi, Oculus Quest 2 Sanal Gerçeklik teknolojisi, Leica ve Optech Lazer Tarayıcı teknolojileri ve Google Street View teknolojisi gibi birçok yenilikçi hizmet konusunda destek olmaktadır.

Yaratıcı tasarımlarla öne çıkmak, dijital ikiz ve animasyonlu görseller ile dikkat çekmek istiyorsanız, M Konsept yanınızda!