TASARIM RENDER 3DS MAX SANAL TUR

Mimari görselleştirme ile projelerinize hayat veriyor , henüz tamamlanmamış projelerinizin satışını yapabilmenizi sağlıyoruz.

Daire alacak yada dekorasyon yaptıracak kişilerin mimari projeden pek bir şey anlamadığı aşikardır. Bu sebeple devreye mimari görselleştirme girmektedir.

2 boyutlu mimari projeleriniz üzerinden ilerleyerek yapınızın iç ve dış görsellerinin üç boyutlu olarak gerçekçi bir şekilde hazırlanması işine  mimari görselleştirme denilmektedir.

Mimari Render kalitesi gerçeğine yakınlığı ile ölçülmektedir. Tasarım ve Render gerçek fotoğraf kalitesinde ise başarılı bir çalışmadır.

Müşterilerinize mimari proje üzerinden yapacağınız bir sunum esnasında,  müşteri proje üzerinden pek fazla yorum yapamaz çünkü anlamamıştır.

3 boyutlu görseller üzerinden yapacağınız bir sunumda ne satın alacağını tam anlamıyla görecek ve kafasındaki soru işaretleri kalkacaktır.

Böylelikle olumlu yada olumsuz bütün sorularına yanıt bularak 2 boyutlu çizim üzerinde tek yorum yapamayan müşteri 3 boyutlu çizimleri görünce emin olun birçok yorum yapacaktır.

Bu da siz satıcılara satış kolaylığı sağlayacak yegane çözüm olacaktır. Yukarıdaki metinde de anlattığım gibi mimari görselleştirme yapılarınızı pazarlamanın ve satmanın en kolay yoludur.