PERAKENDE ALIŞ /SATIŞ

PERAKENDE ALIŞ /SATIŞ

Perakende Alış ve Satışlarınızı Sanal Ortamda Yapın! 

Dijitalleşen dünyada mağazaların vitrin ve iç dizaynlarının 3 boyutlu modelleri içerisinde dolaşarak, hızlı, online  ve zahmetsiz  alış/satış imkanlarından faydalanın. 

Bugün müşterilerin çoğu, sağlık ve güvenlik endişeleri nedeniyle  çevrimiçi alışveriş yaparken, mağazada dolaşmak ve ürün teşhirlerini görmek gibi fiziksel deneyimleri kaçırdıklarını ifade etmektedir. Matterport 3B sanal turları, müşterilerinize yeni bir çevrimiçi alışveriş deneyimi sunmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda, müşterilerinize mağaza düzeninizi ve mağazanızın sağlıklı ve güvenli bir alışveriş ortamı sunduğunu önceden görerek daha hızlı ve güvenli bir mağaza ziyareti yapabileceklerini de göstermiş olursunuz.Mattertags olarak adlandırılan Matterport dijital etiketler ile mağazalarınızdaki ürünlerin tanıtılmasını kolaylaştırabilir, stok sorgulamak için  mağazanızın web sitesine link bağlantıları kurulmasını sağlayabilirsiniz.

 

Pazara Daha Hızlı Çıkın

Perakende satış sitelerinin satın alınması, kurulması, yeniden modellenmesi veya yeniden markalandırılması, mimari firmalar ve üçüncü taraf müteahhitlerle etkin bir şekilde işbirliği yapmak için doğru fiziksel ayrıntılar ve ölçümler gerektirir.Matterport, mağazanızın boyutlarının doğru ve kesin bir şekilde ölçülerek, mağazalarınızda daha doğru yer yönetimi yapabilmenize imkan vermektedir.

Matterport, zaman alan ve nakit kaybettiren mekan ziyaretleri olmadan daha kesin teklifler verebilmek için gereken verileri yakalar ve karar alma sürecini hızlandırmaya yardımcı olur. Tasarımcılar, CAD, Revit veya SketchUp modellerini hızla oluşturmak için doğrudan 3 boyutlu  nokta bulutu verilerinden yararlanabilirler.

 

Alışveriş yapanların %75'i 3D alışverişle daha fazla ilgileniyor

Çoğu müşteri güvenlik endişeleri nedeniyle çevrimiçi alışveriş yaparken, %70'i mağazada dolaşmanın ve ürün teşhirlerine göz atmanın fiziksel deneyimini kaçırdığını ifade etti. Son anketimiz, katılımcıların %73'ünün 3D sanal mağaza satın almayı tercih edeceğini gösteriyor. Dolayısıyla muazzam bir potansiyel szileri bekliyor...

Ayrıca çalışanlar da mağaznızın 3B modelllerinden de yararlanır. Yeni veya geçici çalışanlar,  mağaza alanlarının düzenini hızlı bir şekilde anlamak için kendi cep telefonlarından mağazanıza erişebilir ne nerede öğrenebilirler. Bu şelikde yeni çalışanları eğitmek için gereken süre en aza indirilir, bu da zamandan ve paradan tasarruf sağlar.

NELER YAPTIK?