EV SAHİPLERİ

EV SAHİPLERİ

Ev gibisi yok

3D tarama sadece profesyoneller için değildir. Birçok ev sahibi ve kiracı, tasarım ve iyileştirme projelerinde kendilerine yardımcı olmak, sahip olduklarını sigorta için belgelemek, anıları korumak veya sadece paylaşmak için evlerinin sürükleyici dijital ikizlerini oluşturmak istiyor.

Matterport for Mobile, 3D sanal turlar oluşturmak için en basit ve en uygun maliyetli çözümü sunar.

 

Ev sahipleri için ideal 3D tur

Telefonunuzla 3D turlar oluşturmak hızlı ve kolaydır. Matterport, hayatınızdaki önemli yerleri yakalamanıza ve herhangi bir hasar veya kayıp durumunda hazırlanmanıza yardımcı olur.

 

Eşyalarınızın stokunu alın

Evinizin ve eşyalarınızın durumunun son derece doğru bir 3D dijital kaydını oluşturun. Matterport, öngörülemeyen sigorta talepleri ve kayıplarına hazırlanmanıza yardımcı olabilir.

 

Ev geliştirme fikirlerini paylaşın

Matterport, tadilatlar sırasında müteahhitler, tasarımcılar, aile ve arkadaşlarla fikir paylaşımını basitleştirmek için ev tasarım yazılımıyla bütünleşir.

Mattertag'lerimiz ayrıca notları, bağlantıları ve videoları doğrudan 3D modelinize yerleştirmenize olanak sağlayarak en son yeniden tasarımınızı sergilemenin harika bir yoludur.

 

Mülk listenizi tanıtın

Evinizi kendi başınıza satıyorsanız Matterport, mülkünüzü potansiyel alıcılara tanıtmanıza yardımcı olabilir. Araştırmalar, insanların %95'inin 3D sanal turlarla mülkler hakkında arama olasılığının daha yüksek olduğunu gösteriyor.

iPhone'unuzla evinizin 3 boyutlu sanal turunu oluşturarak rekabet avantajı elde edin.

 

Kiralık yazlığınızın veya mülkünüzün reklamını yapın

Matterport, mülk listelerinizle daha fazla insanın ilgisini çekerek ve onların ilgisini çekerek boş pozisyonların azaltılmasına yardımcı olabilir. Zumper ve Matterport tarafından yakın zamanda yapılan bir anket, kiracıların %72'sinin bir 3D sanal tur teklif edildiğinde mülkü hiç görmeden bir daire kiralayacağını bildirdi.