SEYAHAT & KONAKLAMA

SEYAHAT & KONAKLAMA

Seyahat ve Konaklama için 3D

Kiralık tatil evlerinden, otellere ve etkinlik alanlarına kadar, rezervasyonları, doluluk ve katılım oranlarını artıran 3B turlarla işletmenizin tanınırlığını yükseltebilirsiniz.

 

3 Boyutlu gezinti ve 360 derece sanal turlar ile konuklarınızın işletmenizi oradaymış gibi deneyimlemelerini sağlayarak, işletmenizi öne çıkarabilirsiniz. Matterport ile misafirleriniz işletmenizin gerçekte nasıl göründüğünü  ve o mekana gittiğinde herhangi bir süpriz ile karşılaşmayacağını bilir. Bu gerçekçi temsiller sayesinde müşterileriniz kendileri daha güvende hisseder, böylece rezervasyon yapma olasılıkları da artar.

360 derece sanal turları web sitenize ve Google Street View’e ekleyerek; web etkileşimi, sanal ziyaretlerin rezervasyona dönüşmesini ve olumlu müşteri yorumlarını arttırabilirsiniz.

İşletmenizde yapılacak organizasyonlarda, organizasyon şirketlerinin işletmenizi 3 boyutlu olarak sürükleyici bir şekilde görmeleri; müşterilerinizin yüz yüze ziyaretlerde zamandan tasarruf etmelerini, daha fazla etkinlik için rezervasyon yapmalarını sağlayacaktır. 

NELER YAPTIK?